قوانین و مقررات تیمیلو

قوانین و مقررات فروشگاه اینترنتی تیمیلو مطابق با قوانین جمهوری اسلامی و قوانین تجارت الکترونیک است. حمایت از حقوق مصرف‌کننده به گردن ماست، همانگونه که کاربر موظف رعایت قوانین مرتبط با کاربر است.

پس از ثبت هر سفارش و تائید واحد انبار که حداکثر طی ۲۴ ساعت انجام می‌شود، فروشگاه تیمیلو وظیفه دارد کالای مورد نظر را سالم و در اسرع وقت به دست مشتری عزیز برساند. هزینه ارسال به طور اتوماتیک با توجه به شهر مقصد محاسبه(یا به صورت ثابت) و در سبد خرید قید می‌گردد. لطفا قبل از تحویل کالا از مامور پست، مرسوله را باز نموده و از صحت و سلامت آن اطمینان حاصل نمایید و از تحویل گرفتن مرسوله باز شده و مشکل‌دار خودداری فرمایید. کلیه مرسوله‌ها تحت پوشش بیمه اداره پست می‌باشند و در صورت بروز هرگونه مشکل، از طریق کد رهگیری مرسوله پستی، در سایت اداره پست قابل پیگیری می‌باشد. لذا در صورت بروز شکستگی، آب خوردگی و مفقودی، اداره پست پاسخگو می‌باشد و فروشگاه اینترنتی تیمیلو هیچگونه مسئولیتی ندارد.

 

کاربر می‌تواند در صورت تمایل به انصراف از خرید کالا، کالای موردنظر را حداکثر ظرف مدت ۱۲ ساعت بعد ازسفارش ، به فروشگاه تیمیلو اطلاع دهد. فروشگاه تیمیلو این فرصت را نیز در اختیار مشتری قرار می‌دهد که کالا را تست کرده و در صورت معیوب بودن آن، حداکثر ظرف مدت ۴۸ ساعت کالا را به فروشگاه اینترنتی تیمیلو بازگرداند و پس از بررسی تیم فنی و واحد گارانتی که ممکن است تا ۱۵ تا 20 روز کاری زمان‌بر باشد، با کالای سالم تعویض نماید.

حریم خصوصی

فروشگاه اینترنتی تیمیلو به اطلاعات خصوصی افراد احترام گذاشته و از آن حفاظت می‌کند. حریم خصوصی کاربران فروشگاه اینترنتی تیمیلو محترم و محفوظ است. فروشگاه اینترنتی تیمیلو هویت شخصی افراد را  محرمانه دانسته و به هیچ شخص و یا سازمانی امکان دسترسی به این اطلاعات را نمی‌دهد. اطمینان داشته باشید اطلاعات شما در سایت فروشگاه اینترنتی تیمیلو کاملا محفوظ بوده و برای مواردی غیر از خدمات معمول خرید و فروش و ارسال کالا، مورد استفاده قرار نخواهد گرفت.

 

ما از ایمیل‌تان (در صورت موافقت شما) برای ارسال خبرنامه و اطلاع‌رسانی تخفیفات استفاده می‌کنیم. همینطور اگر تمایل داشته باشید برخی اخبار را از طریق پیامک به اطلاعتان می‌رسانیم.

زمان ارسال

ارسال کالا در تهران و همچنین دیگر استان‌ها از طریق پست پیشتاز و تیپاکس  صورت می‌گیرد.

کالا پس از ثبت سفارش و تایید توسط فروشگاه اینترنتی تیمیلو ، بین 1 الی 5 روز کاری (در صفحه ی محصول درج شده است)  تحویل اداره ی پست یا تیپاکس داده میشود.

 

برخی از محصولات ارائه شده در فروشگاه اینترنتی تیمیلو ، به صورتپیش خرید  قابل خریداری هستند. پیش از ثبت سفارشات پیش خرید، لطفا توجه داشته باشید که به دلیل واردات مستقیم و اختصاصی این کالاها از چین، فرآیند ارسال آن‌ها بین ۴۵ تا ۹۰ روز کاری به طول می‌انجامد. با توجه به این مورد، لطفا در صورت تمایل، خرید را انجام دهید.

نواسانات شدید ارز

با توجه به تغییرات شدید نرخ ارز و تاثیر آن بر روی قیمت کالاهای موجود در سایت، مشتریان عزیز باید توجه داشته باشند که پس از پرداخت نهایی و دریافت پیامک تکمیل سفارش از سوی فروشگاه اینترنتی تیمیلو با پیش شماره 10000346، سفارش آن‌ها در دست بررسی قرار می‌گیرد و توجه فرمایید احتمال استرداد سفارش شما از سوی فروشگاه اینترنتی تیمیلو وجود دارد. امید است با برگشتن ثبات به بازار، این مرحله حذف گردد.

جستجو در سایت

دسته بندی ها

درحال بارگذاری ...
بستن
مقایسه