وب‌سایت GalaxyClub در گزارشی مدعی شده که قیمت نسخه‌های 4G و 5G دو میان‌ رده آینده سامسونگ را روی یک پرتال آلمانی مشاهده کرده است

به گزارش وب‌سایت GalaxyClub، قیمت گلکسی A52 و A72 بیشتر از گلکسی A32 در نظر گرفته شده است. این وب‌سایت می‌گوید دو موبایل آینده سامسونگ را برای مدت کوتاهی روی پرتال آلمانی Idealo مشاهده کرده و قیمت اروپایی (یورو) آن‌ها را دیده است. 

ظاهرا گلکسی A52 4G با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایتی با قیمت ۳۶۹ یورو و مدل ۲۵۶ گیگابایتی با ظرفیت ۴۲۹ یورو به فروش خواهد رسید. مدل 5G این دستگاه نیز به ترتیب برای ظرفیت‌های ۱۲۸ و ۲۵۶ گیگابایتی با قیمت ۴۴۹ و ۵۰۹ یورو به بازار می‌آید. متاسفانه Idealo قیمت مدل 5G گلکسی A72 را فاش نکرده، ولی می‌دانیم که مدل 4G این گوشی با ظرفیت ۱۲۸ گیگابایتی ۴۴۹ یورو و با ظرفیت ۲۵۶ گیگابایتی ۵۰۹ یورو خواهد بود. 

سامسونگ چندی پیش از گلکسی A32 رونمایی کرد که ارزان‌ترین موبایل 5G این غول کره‌ای بود و در اروپا با قیمت ۲۸۰ یورو به فروش می‌رسد. متاسفانه در حال حاضر تاریخ دقیقی برای عرضه دو موبایل میان‌رده جدید سامسونگ در دسترس نیست، اما انتظار داریم که آن‌ها را تا پایان سه‌ماهه نخست ۲۰۲۱ ببینیم.

با توجه به عدم فراگیری سراسر شبکه 5G سامسونگ دو نسخه از محصولات جدید خود را روانه بازار می‌کند. تصویری که در ادامه می‌بینید مربوط به گلکسی A72 است که پیش‌تر توسط افشاگر معروف با نام کاربری OnLeaks منتشر شده است.