تحویل اپل واچ سری 7 امروز برای اکثر مشتریان،حداقل برای کسانی که پیش سفارش داده بودن،آغاز شد ، اما من اوایل دیروز مدل آبی 45 میلی متری را در دست گرفتم. در این مرحله ، من 24 ساعت با سری 7 گذراندم ، به آخرین Watch OS 8.0.1 به روز شده و یک شب آن را برای ردیابی خواب استفاده کردم. من مدتی وقت گذاشتم تا آن را با Apple Watch Series 6 مقایسه کنم. در اینجا برداشتهای اولیه ی برداشت خود رو براتون مینویسم.

اندازه اپل واچ مهم است

اپل واچ سری 7 ممکن است کمی کمتر از قابلیت های جدید و فانتزی سری ۱۳ آیفون مورد توجه قرار گرفته باشد ، اما این بدان معنا نیست که تغییرات و پیشرفت های قابل توجهی در اینجا ایجاد نشده است. بزرگترین و آشکارترین تغییر می توان به صفحه نمایش  که ۲۰ درصد بزرگتر از سری قبل است  اشاره کرد،با شیشه خمیده و صاف آن که از لبه عبور میکند.

اندازه بزرگتر صفحه نمایش، تفاوت ایجاد می کند. متن بزرگتر و خوانا تر است ، عوارض آن کمتر می شود و حاشیه ها نازک به نظر می رسد در کل ظاهری زیبا تر و بهتری دارد. من بزرگترین اندازه هر دو مدل را داشتم .44 میلی متر برای سری 6 و 45 میلی متر برای سری 7 .بنابراین تفاوت اندازه حتی بیشتر آشکار بود. تجربه کلی گشتن در برنامه ها و بررسی آمار خوشایندتر بود.

اگر سری 7 آبی را مانند من خرید کرده اید ، یک نکته مهم: رنگ آبی تیره روشن تر از آبی تیره در سری 6 است ، بنابراین برای من تطبیق با لباس هایم کمی سخت تر است. قبل از انتخاب یکی از رنگا ، باید گزینه ها و لباس های خود را بر این اساس در نظر بگیرید

اگر اپل واچ سری ۶ دارید ارزش ارتقا به سری ۷ ندارد!

در حالی که من صفحه نمایش سری 7 را ستایش می کنم ، اگر قبلاً مالک سری 6 هستید ، نمی توانم ارتقا را توصیه کنم. صفحه نمایش بزرگتر از نظر کیفیت زندگی بسیار عالی است ، اما ویژگی این دو ساعت هوشمند کم و بیش یکسان است. شما هنوز پردازنده S6 دارید ، همه سنسورها یکسان هستند و هر دو می توانند آخرین نسخه های WatchOS 8 را اجرا کنند ، بنابراین می توانید از تمام ویژگی های جدید استفاده کنید. اینها شامل عکس های پرتره در صفحه اصلی ، تم ساعت های جدید ، بهبود ردیابی خواب ، کنترل دستگاه هوشمند ، ذهن آگاهی و موارد دیگر است.

 

تنها جایی که ممکن است تفاوت دیگری بین سری 6 و سری 7 مشاهده کنید زمان شارژ است. شارژر جدید همراه با سری 7 از ورودی USB-C پشتیبانی می کند ، می تواند به لطف قدرت وات بیشتر ، 33 درصد سریعتر شارژ می شود. برای اظهارنظر در مورد عمر باتری زود است ، اما در حال حاضر 40 درصد از باتری آن پس از راه اندازی کامل با تنظیمات اولیه با صفحه نمایش همیشه روشن استفاده شده است. من انتظار دارم اکثر مردم یک روز کامل از سری 7 استفاده کنند ، اما احتمالاً نه بیشتر از آن.

اگر سری ۴ و قبلتر دارید، جریان فرق دارد

محاسبه برای اکثر مردم  و من ، هنگامی که شروع به دسترسی به اپل واچ سری 4 و بالاتر می کنید ، تغییر می کند. همه چیزهایی که در مورد تفاوت اندازه صفحه نمایش گفتم هنگام قرار دادن سری 7 و مدلهای قدیمی در کنار هم ده برابر می شود. یکی از نویسندگان ما دلایل زیادی را نشان می دهد که چرا دیگر نباید از Apple Watch Series 3 استفاده کنید. اگر مایل به صرف هزینه اضافی برای سری 7 نیستید ، Apple Watch SE دارای طراحی بهتر و پشتیبانی نرم افزاری مطمئن تری نسبت به سری 3 است.

به زودی اپل واچ سری هفت در تمام رنگ ها در فروشگاه اینترنتی تیمیلو موجود خواهد شد و شما میتوانید آن را خریداری کنید.

  • طهماسبی نمین
  • 1400-07-25
  • 30 بازدید

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *