شیائومی امروز رسما نسخه جدید یخچال و فریزر چهار در Mijia منحصر‌به‌ فرد و خاص خود را در چین عرضه کرد. در حال حاضر، این محصول برای خرید در کشور سازنده با قیمت ۵۴۹۹ یوان (معادل ۸۵۵ دلار) (حدود ۲۳ میلیون تومان) در دسترس است.

به گزارش گیزموچاینا، این شرکت می‌گوید Mijia Cross-Door Exclusive Edition 550L اولین یخچال و فریزر درجه یک این برند است که تا کنون تولید شده است. عمق ۶۹۰ میلی‌متر، عرض ۹۱۰ میلی‌متر و ارتفاع آن ۱۹۰۲ میلی‌متر بوده و یک در واید انگل ۹۰ درجه‌ای برای آن تعبیه شده است.

این یخچال دارای ۱۲۰ میلیون گروه یون مثبت و منفی با انرژی بالا برای عقیم‌سازی فعال است. همچنین هفت پارتیشن مستقل برای نگه‌داری و یک بخش با قابلیت خنک‌کنندگی سریع در آن قرار دارند.

یک قسمت مخصوص میوه و سبزی با سیستم نگه‌داری تازه وجود دارد که اتیلن و ویروس‌ها با راندمان بالا ازبین می‌برد و به صورت مؤثر به تصفیه هوا می‌پردازد تا از تازه بودن غذا مانند قبل اطمینان حاصل شود. میزان عقیم‌سازی ویروس در ۳۰ دقیقه ۹۹٫۹۹ درصد، میزان حذف اتیلن ۸۶ درصد و سرعت تجزیه بو ۹۲٫۱ درصد است.

 

این محصول از پنل پشتی فلزی با مجرای هوای سرد استفاده می‌کند که به‌صورت ۳۶۰ درجه سرما را منتقل می‌کند تا از دمیدن مستقیم روی مواد و خشک شدن هوا جلوگیری شود. در این یخچال از مواد آب‌بندی ضد باکتریایی استفاده شده تا از غیرفعال شدن اجزای تحت‌تأثیر نور و گرما جلوگیری و همچنین از مواد غذایی در برابر رطوبت و لکه‌های آسپتیک محافظت شود.

 

به زودی شما میتوانید این محصول رو از فروشگاه اینترنتی تیمیلو خرید کنید.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *